Petals 3D live wallpaper

Android için Duvar Kağıdı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.7 MB
  • Version 1.1.4
  • Dil İngilizce
  • Firma SkyDivers
Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyip kullanabileceğiniz rengarenk bir canlı duvar kağıdı uygulaması.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyip kullanabileceğiniz rengarenk bir canlı duvar kağıdı uygulaması.

Ben renkli bir bir kişiliğe sahibim. Sabahları uyandığımda ilk işim telefonuma bakmak olur. Ama klasik duvar kağıdı kullandığım için daha uyanır uyanmaz içim kararıyor. Bu sebeple cihazımın ekranına koyabileceğim capcanlı, rengarenk, içimi açacak bir duvar kağıdı uygulaması arıyorum diyor iseniz bu uygulama tam da sizin aradığınız gibi bir uygulama. Üstelik son derece kolay kullanılabilir bir menüye sahiptir. Cihazınızın ekranını açarak ana sayfadan duvar kağıtları menüsünü seçerek istediğiniz duvar kağıdını seçip, cihazınızın ekranına kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Üstelik bu uygulama canlı duvar kağıtları içermektedir. Cihazınızın ekranından gül yaprakları teker teker aşağıya dökülerek bir gül yaprağı yığını oluşturacak. Her yaprağın düşüşünü keyif alarak izleyebileceksiniz. Bu özellikte bir duvar kağıdı uygulaması varken neden siz hala klasik ve sıkıcı duvar kağıtlarını kullanıyorsunuz. Ayrıca bu uygulamayı Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve hemen ekranınızı renklendirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Petals 3D live wallpaper indir